Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zemin ve duvarlarda ahşap efekti

‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Seramiksan, doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına yansıtmaya devam ediyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Seramiksan, dekorasyonda elit bir şıklık arayanlar için Woodline Serisi’ni sunuyor.

Sadece Seramiksan’da bulunan Rotogidit Digital baskı teknolojisi ile üretilen Woodline Serisi özgün bir  dekorasyon seçeneği ile mekanlara hayat veriyor. Düz olanları yer, rölyefli olanları ise duvar karosu olarak kullanılan Woodline Serisi’nin bej ve gri renk seçenekleri bulunuyor. Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Woodline karoların yüzeyine yansıtıyor. Woodline Serisi ahşabın sıcaklığını ve doğanın esintisini yaşam alanlarına taşımak isteyenlerin tercihi oluyor.

Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi 45401 Turgutlu- Manisa / TÜRKİYE

T: +90 236 313 96 13 (Pbx)

+90 236 313 15 45

F: +90 236 313 77 64 (Pbx)

E: info@seramiksan.com.tr

W: www.seramiksan.com.tr