Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Daikin’e Avrupa Eco-Label ödülü!

Daikin’in çevre dostu ürünü Altherma, Eko-Label ödülü ile enerji, tasarım ve üretimde doğal kaynakların korunmasına verdiği önem ile ön plana çıkıyor. Enerjiyi verimli kullanarak çevre performansı yüksek ürünler üreten Daikin Altherma ısıtma sistemi, enerji faturalarını büyük ölçüde azaltarak, düşük enerji tüketimi ve düşük maliyet sağlıyor. Tüketicilerin hem çevreye verdikleri zararı azaltan hem de ekonominisine büyük ölçü de katkı sağlayan Daikin Altherma, güneş kolektörleri ile birlikte kullanıldığında enerjiyi güneşten sağlayarak sistemin beş milyar yıl daha sorunsuz şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Çevre Dostu Daikin Eko Label etiketiyle, ısı pompası teknolojisinde onlarca yıllık deneyiminin son noktasını temsil ediyor. Daikin Altherma, ortam havasındaki ısıyı düşük seviyeye çekerek, kullanıldığı alanı rahat bir şekilde ısıtıyor. Aynı zamanda evde kullanılan suyu ısıtarak etkin bir şekilde kullanımını sağlıyor.

Daikin Altherma’nın sınıfındaki diğer ısı pompası ürünlerine göre daha yüksek enerji verimine ve daha düşük küresel ısınma etkisine sahip olması bakımından verilen Eco-Label ödülü, ısıtma ve soğutma verimi, soğutucu gaz küresel ısınma potansiyeli (GWP), gürültü, RoHS maddelerinin bulunmaması, eğitim, dokümantasyon, yedek parça bulunabilirliği ve ölçek noktasındaki kriterler esas alınarak veriliyor.