Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yaza özel buzdolabı

Ankastre mutfak ürünlerinde şık tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunan Silverline, yaz günleri için farklı bir alternatif olarak su pınarı ve özel buz bölmesi ile yaz günlerini kolaylaştırıyor. İnox görünümü ve LED dijital ekranı ile mutfakları güzelleştiren Silverline BZ 12003 gardırop tipi iki kapılı buzdolabı aynı zamanda sahip olduğu geniş hacmi sayesinde de tüm yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz geniş bir alan sağlıyor.

SU PINARI VE ÖZEL BUZ BÖLMESİ İLE SICAK GÜNLERE SERİN ALTERNATİF

Silverline BZ 12003 buzdolabının su pınarı sayesinde sıcak günlerde dilediğiniz derecede su içebilir, farklı desenlerdeki buzları ile içinizi donduracak soğukluğa sahip olabilirsiniz. BZ 12003 ile yüksek yerlere yetişme sıkıntısı çeken çocuklar için ideal erişim boyunda olan su pınarı ile çocuklarınıza özgürce su içme zevkini yaşatabilirsiniz. Sahip olduğu kolay kullanılabilir buzmatik ile kısa sürede kalıplı buzlara sahip olabilir, otomatik defrost özelliği ile de dolabınızın buz tutmasını önleyebilirsiniz.

SEBZE VE MEYVE, ET VE BALIK KENDİ TAZE KOKUSUYLA SAKLANIYOR

Sebze-meyve ve et-balıklar için nem kontrollü özel muhafaza bölmeleri ile yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önleyen Silverline BZ 12003 buzdolabı, iki tam iki tane de yarı dondurucu bölme, dijital ayarlanabilen 4 farklı derece kontrol ayarı, hava temizleme özelliği, otomatik buz kalıbı ve otomatik defrost özelliği ile de yiyeceklerin güvenle korunmasını sağlıyor.