Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Duvarlarda Afrika esintisi

Afrika topraklarından doğan safari stili, doğal dokular, egzotik renkleri ve heyecan verici desenleri ile bu yıl da tasarımcılara ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen dünyaca ünlü Rasch markası, Afrika doğasının çarpıcı desenleri ve büyüleyici renklerini yeni koleksiyonu “African Queen 2014” ile iç dekorasyon dünyasına taşıyor.

MEKANLARDA ÇEKİCİ VE ZARİF BİR ATMOSFER

Bu yıl da popülerliğini yitirmeden devam eden safari stiline son yıllarda öne çıkan lüks ve ihtişamı, doğal dokuları üst temalarda parlak yüzeyler ile birleştirerek yansıtan Rasch’ın yeni ‘African Queen 2014’ koleksiyonu, şıklığı, asaleti ve Afrika’nın mistik havasını duvarlarınıza yansıtıp yaşam alanlarınıza lüks, çekici ve zarif bir hava katıyor.

Koleksiyonda, parça dikişli deri parçaları, yılan derisi ve kürk desenleri başta olmak üzere deri desenlerini zengin renklerle birleştiren duvar kağıtları, lüks yüzeyler yaratmak üzere metal kırçıl doku efektleri ile sonlandırılmış. Renk paletinden kahve, krem, bej ve vizon tonlarının ağırlıklı kullanıldığı koleksiyonda mavinin farklı doku etkisi ile kullanımı da dikkat çekiyor. Olağanüstü dokusu ve modern desenleri ile bu koleksiyon, safari etkisini ve vahşi doğanın egzotizmini doğallık ile harmanlayarak uygulandığı her alanda fark yaratıyor.