Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyolarda istenmeyen kokulara karşı yeni bir ferahlık

Geberit DuoFresh istenmeyen kokuları klozet taşının içinden emerek, kokudan arındırıp tekrar ortama veriyor ve tuvaletlerin bulunduğu ortama yeni bir ferahlık hissi getiriyor. Geberit DuoFresh kişisel zevkinize uyacak, istediğiniz şekilde banyo tasarımı için de sizi ögür bırakıyor. Tarzınıza uyumlu WC seramiğini ayrı olarak seçme alternatifleriyle ikna edici çözümler sunuyor.

ENERJİ TASARRUFLU AKILLI TASARIM

Geberit DuoFresh enerji tasarruflu koku alma ünitesi kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılır ve 10 dakika sonra otomatik olarak kapanır (manuel olarak da kapatılabilir). Hava, aktif karbon filtresinde temizlenir ve bu sayede banyonuza her zaman temiz hava hakim olur.

Kötü kokulardan kurtulmak için banyoyu havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh enerji tasarrufu sağlıyor. Birçok klozet ile uyumlu Geberit DuoFresh sayesinde hem banyonuzda taze havayı hissedin, hem de enerji tasarrufu sağlayın.