Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Atakum Rezidans Yaşam Evleri Samsun’da doğayla iç içe bir yaşam

Tokatlıoğlu İnşaat, “Atakum Rezidans Yaşam Evleri” projesiyle sadece bir konut değil; resepsiyon hizmetleri, kiralama işleri, apartman görevlileri, kişiye özel kapalı ve açık otopark, internet, uydu yayını, temizlik hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kafe, bistro gibi olanaklarla da otel konforunda bir yaşam merkezi sunuyor.

HER İHTİYACA VE ZEVKE HİTAP EDEN YAŞAM ALANLARI

48 adet 154 m2 3+1 ve 48 adet 104 m2 2+1 toplam 96 daire ile 7000 m2 lik bir alandan oluşan “Atakum Rezidans Yaşam Evleri projesi”, 12 katlı 2 bina ve ön cephede bulunan 10 adet villadan oluşuyor. Villalarda kişiye özel havuz, kişiye özel sauna, Türk hamamı, panaromik asansör, hobi bahçesi ve sinema salonu bulunmaktadır. Estetik mimarisi ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken proje, 2+1’den 3+1’e kadar sunulan daire ve villa seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediyor.

Projenin üst katlarındaki daireler, Pelitköy bölgesi ve Karadeniz’in benzersiz deniz manzarasına sahip. Projede “Yaşam Evleri” olarak tanımlanan geniş balkonlu ve yüzme havuzlu özel villa seçenekleri de bulunuyor. Bölgenin rezidans kalitesindeki en uygun fiyatlı ve donanımlı projesi olmasıyla yoğun ilgi gören “Atakum Rezidans Yaşam Evleri”, kişiye özel ödeme planı ile 20 ay sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor. Karlılığı gibi lokasyonu ile de benzersiz olanaklar vaat eden bu proje, sunduğu imkanlarla dışarıdan gelecek yatırımlar için de referans oluyor.