Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Romantizm esintileri banyolara zarafeti getiriyor

2011 yılının trendi doğal taş dokulu ürünler. Özellikle mermer desenleri seramik modasında öne çıkıyor. Ege Seramik tarafından Türkiye’yle tanıştırılan dijital baskı teknolojisi sayesinde, seramik yüzeyi gerçek bir mermerden ayırt etmek olanaksız hale geliyor.

Altavilla serisi özel kalıplı seramikleri, İngiliz tarzını yansıtan güllü dekorları ve farklı döşeme sistemiyle Ege Seramik 2011 ürün portföyünde en çok dikkat çeken serilerin başında geliyor. Beyaz mermerin saflığı üzerine serpiştirilen çiçekler gül olunca, romantik yaklaşımlar kaçınılmaz oluyor. Farklı kalıplı şekilleri, çok zengin dekor alternatifleriyle sınırsız tasarım imkânı sağlayan seri, banyolara yoğun duygular  getiriyor.

ZARİF TASARIMLAR

Seri içerisinde siyah-beyaz lüsterli mozaik dekorlar, farklı rölyef kalıplar, özel baskılı dekorlar ve günümüzün modası platin bordürler yer alıyor. Bu alternatif dekorlar sayesinde seri farklı beğenilere hitap eden seçenekler sunabiliyor. 30×60 cm ebadındaki duvar karoları dekor tasarımına göre yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor. 45×45 ebadında üretilen yer karosu ise seriyi tamamlayan en önemli parçalar arasında yer alıyor. Sırlı granit olması nedeniyle dış cephede bile kullanıldığında maksimum dayanım sağlıyor. Rölyefli kalıplar ise el işçiliğiyle işlenmiş kadar ustalıklı ve zarif  tasarımı günümüz banyolarına taşıyor.