Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Horizon Point´le dört mevsim Bodrum

Point İnşaat’ın Bodrum’da yürüttüğü Horizon Point projesi sakinlerine tüm seneyi geçirebilecekleri “yazlık ötesi” bir yaşam sunuyor.

Bir ev, bir yazlık, bir otomobil… Geçmişte iyi bir yaşam için bireylerin sahip olmayı arzuladığı şeyler… Gelişen yaşam standartları ile bu ihtiyaçlar da artık şekil değiştirmeye başladı. Tüm seneyi şehirde geçirip iki üç ay için yazlığa gitme alışkanlığı artık yerini yaz dışı zamanları da güneyde geçirmek isteyen modern insana bıraktı. Şüphesiz bu tarz bir yaşam için tercih edilen ilk yer Bodrum.

“YAZLIK ÖTESİ” BİR YAŞAM

Point İnşaat’ın Bodrum’da yürüttüğü Horizon Point projesi, sakinlerine tüm seneyi geçirebilecekleri “yazlık ötesi” bir yaşam sunuyor. Spor salonu, spa hizmeti, sauna, buhar odası, cafe ve benzeri hizmetlerinin yanı sıra en ince detaya kadar düşünülmüş mimari yaklaşımıyla ayrıcalıklı alıcılarını bekliyor. Bodrum kalesini tam karşısına almış özel konumu, koltukta otururken, hatta mutfakta yemek yaparken bile sakinlerine kesintisiz bir Bodrum manzarası sunuyor. Öyle ki, manzaranın evin her köşesine dolması için dikey kolonlardan kaçınılmış ve katlar çelik konstrüksiyonla inşa edilmiş.