Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Özyurtlar Ntepe’ye Yeni Bir Hayat Tarzı Taşıyor

Özyurtlar İnşaat Bahçehir ve Esenyurt´un kesiştiği noktada yeni bir yaşam tarzı inşa ediyor. Ntepe projesi ile iş yaşamı ev sıcaklığına büründürülürken iş alanları keyifli yaşam alanlarına döünşüyor.

AVRUPA STANDARTLARINDA MALZEMELER

Proje kapsamında Avrupa standartlarında sağlam yapı malzemeleri ve ısı yönetmeliklerine uygun yalıtım, modern estetik anlayışa göre tasarlanmış temel

mobilyalar ile birleştirildi. Fonksiyonelliğin ön planda olduğu konut planlaması ve temel dekorasyon öğelerinde minimal anlayış esas alındı. Ntepe ile home

office anlayışına farklı bir boyut getirilmesi amaçlandı. Proje ile evler ofis olarak değil, tam tersi ofisler ev olarak tasarlandı.

HOME OFFİCE KONSEPTİ

Ntepe’de residence binasındaki dairelerin her biri özel “home office” konsepti ile hazırlandı. Projede kullanıcıların eğlence ve alışveriş için uzaklara gitmesine ve zamanı İstanbul’un yoğun trafiğinde harcamasının önlenmesi planlandı. Metropol yaşamını en huzurlu haliyle sunmayı hedefleyen Özyurtlar, proje içinde yer verdiği ticari bölümlerle de, iş yaşamı için seçkin ve keyifli alanlar yarattı. Bahçeşehir ve Esenyurt’un kesiştiği noktada yer alması sebebiyle Ntepe, kolay ulaşılabilir bir iş merkezi potansiyeli taşıyor.

MANZARA EŞLİÐİNDE SPOR KEYFİ

Ntepe konutlarında manzara ve doğa eşliğinde spor yapmak çok daha keyifli ve dinlendirici hale geliyor. Özel peyzaj mimarisiyle hazırlanan Ntepe Bulvarı, şehrin yoğun trafiğini unutturuyor. Ntepe Bulvarı’nda araç seslerinden ve gürültüden uzak yapılacak olan keyifli yürüyüşler ve bisiklet turları ile cadde kavramı da yeni bir boyut kazanıyor.

HER YAŞ GRUBUNA ÖZEL OYUN ALANLARI

Ntepe projesi ile çocukların tüm vaktini bilgisayar basında geçirdiği günler geride kalıyor. Onlar için özel olarak hazırlanan, gelişim dönemlerine uygun oyun aletleri ve imar kanununda belirlendiği sekliyle uygulanan her yas grubuna özel güvenli oyun alanları, hem eğlenmelerine hem de arkadaşlarıyla oynayarak sosyalleşmelerine imkan sağlayacak şekilde tasarlandı.

12.000 m2’lik alanda kapalı – 5000 m2’lik alanda da açık otoparkların yer aldığı Ntepe’de misafirlerinizin araçları için özel park alanlarının oluşturulması, park sorunu da ortadan kaldırılıyor. 7/24 güvenlik sistemiyle hem ev, hem iş hem de arabalar güven altına alınırken Ntepe projesi ile daha rahat ve huzurlu bir yaşamın kapılanı açmak amaçlanıyor.