Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

AKSA DOĞALGAZ DAĞITIM İSTASYONLARI VESTEL İLE AYDINLANACAK

Vestel Proje Ortağım uzun yıllar güvenli ve sağlam kullanım vadeden ve enerji verimliliği sağlayan LED aydınlatma ürünleriyle fark yaratıyor. Son olarak Kazancı Holding bünyesindeki AKSA Doğalgaz dağıtım istasyonlarına LED armatürleri temin eden Vestel, istasyonların tasarruflu bir şekilde aydınlanmasını sağlayacak.

AKSA Doğalgaz dağıtım istasyonlarına LED armatürleri ile çözüm sunan Vestel, önemli bir maliyet kalemi olan aydınlatmada tasarruf sunarken sağlıklı bir çalışma ortamının yaratılmasına imkân tanıyacak. İhtiyaç duyulan her anda sağlıklı bir çalışma ortamı yaratan Vestel Sirius ürünleri, 200 bin saate varan uzun ömrü ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

SAĞLIKLI ÇALIŞMA ALANLARI YARATIYOR

Aksa Doğalgaz dağıtım istasyonlarında, çevre aydınlatması için konumlandırılan Vestel 147W Sirius ürünü, ihtiyaç duyulan her anda sağlıklı bir çalışma ortamı yaratacak.

200 BİN SAATE VARAN UZUN ÖMRÜ İLE YILLARCA KULLANIM

Önemli bir maliyet kalemi olan aydınlatmada, planlanabilir çalışma senaryoları ve yüksek verimlilik değerleriyle Vestel Sirius ürünleri, harcamaların en düşük seviyede tutulmasını sağlayacak. IP66 sertifikası ve 200 bin saate varan uzun ömrü ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanım sunacak.