Hakkımızda

İNŞAAT DÜNYASI DERGİSİ kendisini “Türkiye’nin uluslararası yatırım, proje ve müteahhitlik dergisi” olarak konumlandırmıştır. İnşaat sektörünün en eski ve köklü yayınlarından İnşaat Dünyası 38. yılında da aylık olarak okurlarıyla buluşmaya devam etmektedir. Dergi olarak Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörü profesyonelleri ile reklam verenleri bir araya getirmeyi ilke edinen İnşaat Dünyası dijital alandaki platformlarıyla da öncülüğünü sürdürmektedir. insaatdunyasi.com.tr de yeni yüzüyle sektörün nabzını tutmayı hedef edinmiştir. 

İNŞAAT DÜNYASI DERGİSİ her ay farklı konu ve konukları ile 38 yıldır yayın hayatını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Sektörün en etkili iletişim mecralarından biri olan İnşaat Dünyası dergisi sektördeki gelişmeleri, yeni ürünleri, projeleri ve etkinlikleri okuyucuları ile gerek basılı mecra gerekse web sayfası ve sosyal medya hesapları aracılığıyla okuyucularla etkin şekilde paylaşmaktadır.

İNŞAAT DÜNYASI, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirmeyi hedefler.

error: