Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ATLAS ÜNİVERSİTESİ’NİN KLİMA SANTRALLERİ TERCİHİ ALDAĞ OLDU

Atlas Üniversitesi’nde iç hava kalitesini ve eğitim ortamı için uygun havalandırma gereksinimlerini karşılamak üzere Aldağ’ın montaj ve bakım kolaylığı sunan, uzun ömürlü hava santralleri tercih edildi.

Atlas Üniversitesi Vadi Kampüsü, yaklaşık 110.000 metrekare açık alan üzerinde yer alıyor. İstanbul’un en yeni bu eğitim yerleşkesinde 19 modern eğitim araştırma laboratuvarı, 2.500 metrekarelik kütüphane, 2 adet simultane çeviri odası mevcut olan 600 kişilik konferans salonu, 2500 metrekare kafeterya alanı ve 1000 metrekareden fazla alana sahip spor salonu bulunuyor.

ALDAĞ DX BATARYALI KLİMA SANTRALLERİ, SESSİZ ÇALIŞMASI VE GÜVENİLİR FİLTRASYONU İLE ÖZENLİ YAPILARIN TERCİHİ

Geleceğin üniversiteleri arasında gösterilen Atlas Üniversitesi’nde iç hava kalitesini ve eğitim ortamı için uygun havalandırma gereksinimlerini karşılamak üzere verilen karar, Aldağ oldu. Genellikle fazla hava debisi ihtiyacı olan alanlarda özellikle tercih edilen, COP ve EER verimlilik değerleri yüksek, sessiz çalışan Aldağ DX bataryalı klima santralleri, sessiz çalışması ve güvenilir filtrasyonu ile özenli yapıların tercihi olmaya devam ediyor.

MONTAJ VE BAKIM KOLAYLIĞI YÜKSEK, UZUN ÖMÜRLÜ HAVALANDIRMA SANTRALLERİ

Bu yapılardan biri olan Atlas Üniversitesi’nde de Aldağ’ın 1.225-24.500 m³/h hava debileri aralığında bulunan 36 adet DX Bataryalı santrali ve 13.000-26.000 m³/h hava debileri aralığında kullanım, montaj ve bakım kolaylığı yüksek, uzun ömürlü havalandırma santralleri hizmet verecek.