Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NOBEL İLAÇ DÜZCE ÜRETİM TESİSİ’NİN TERCİHİ ALDAĞ GÜVENCESİNDEKİ CIAT FANCOIL CİHAZLARI

Nobel İlaç’ın Düzce Tesisi’nde, iklimlendirme sektörünün küresel uzman kuruluşu CIAT’ın fancoil üniteleri kullanılıyor. CIAT’ın tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri, Türkiye’de Aldağ güvencesi altında müşterilerine sunuluyor.

55 yılı aşkın geçmişe sahip, ilaç endüstrisinin küresel oyuncuları arasında yerini alan Nobel İlaç, Farmasötik Ar-Ge Merkezi’nin de bulunduğu, yaklaşık 40.000 metrekare kapalı alana sahip Düzce İlaç Üretim Tesisi, yılda 180 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahip. Yalın üretim araçları ve sürekli iyileştirme teknikleri uygulanan tesis, Endüstri 4.0’a uyumlandırma çalışmalarını sürdürüyor.

İÇ ORTAM HAVA KALİTESİNİ GÜVENCE ALTINDA

Hassas üretim koşulları gerektiren ilaç endüstrisinin önde gelen kurumları arasında yerini alan Nobel İlaç’ın Düzce Tesisi’nde, iklimlendirme sektörünün küresel uzman kuruluşu CIAT’ın fancoil üniteleri kullanılıyor. Tesiste 3 hızlı açma/kapama sistemi ile hızı kontrol eden ve elektrik tüketimini yüzde 80’e varan oranda azaltan CIAT Coadisline, dört yöne üflemeli, yüksek verimliliğe sahip EC motorlu fan coil üniteleri, güvenilir havayı sağlıyor. Coadisline serisi, 180° veya 360° Coanda etkisi sayesinde istenmeyen termal koşulları engelliyor ve Epure filtresi ile iç ortam hava kalitesini güvence altına alıyor. CIAT’ın Majorline, EC motorlu Gizli Tavan Tipi Fan Coil üniteleri de yine bu tesis için hizmet veriyor.

YENİLİKÇİ TASARIMA SAHİP SERİ

Konfora yeni bir boyut getiren, yenilikçi tasarıma sahip Majorline serisi, yüksek performanslı serpantini ile sağlık, konfor koşulları ve enerji verimliliğini optimize ediyor. İklimlendirme sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip uzman kuruluşu CIAT’ın tüm ürünleri ve satış sonrası hizmetleri, Türkiye’de Aldağ güvencesi altında müşterileri ile buluşuyor.