Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

PANASONIC LIFE SOLUTIONS TÜRKİYE KALİTE, TASARRUF VE ENERJİ VERİMLİLİĞİYLE HER NOKTADA ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye, evlere olduğu gibi geniş kapsamlı dev projelere de kalite katmaya devam ediyor. Son olarak Sancaktepe’de Rönesans İnşaat tarafından hayata geçirilen Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nin prefabrik modüler yapılar olarak adlandırılan kısımlarında, kuruluşun VİKO imzalı Karre serisi ürünleri ve şalt çözümleri kullanıldı. 

Panasonic Life Solutions Türkiye, “daha iyi bir yaşam, daha iyi bir dünya” için yeni nesil teknolojiler ve ürünler sunmayı sürdürüyor. Kuruluşun ürünleri, büyük projelerde de sıklıkla tercih ediliyor.

SANCAKTEPE’DEKİ DEV PANDEMİ HASTANESİNDE VİKO KALİTESİ

İstanbul Sancaktepe’de 70 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplamda 184 bin metrekare alana kurulan ve geçtiğimiz günlerde açılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’nde, Panasonic Life Solutions Türkiye de VİKO imzalı ürünleri ile yer aldı. Kuruluşun VİKO marka Karre serisi elektrik anahtarı ve prizleri ile yine VİKO kaçak akım algılama rölesi ve otomatları, projenin yüksek standartlarını tamamladı.

KARRE SERİSİ RENKLERİYLE DE DİKKAT ÇEKİYOR

Ameliyathaneleri, MR odaları, triyaj odaları, laboratuvarlar, anjiyo, ultrason, çamaşırhane, yemekhane gibi bir hastanede bulunması gereken son teknoloji bütün imkanların bulunduğu Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi, tam teşekküllü bir hastane alt yapısına sahip. Projede kullanılan VİKO marka Karre serisi elektrik anahtarları ve prizler, abartısız şıklık kavramını kendi tarzında yorumlayan beyaz renkleriyle de dikkat çekiyor. Bütün renkleri içerisinde barındıran, saflığın ve temizliğin de simgesi olan beyazın, huzur ve güven verdiği ifade ediliyor.

VİKO MARKA ALÇAK GERİLİM ŞALT ÜRÜNLERİ PROJEYE GÜVEN KATIYOR

Karre serileri; güvenli kullanıma sahip, tasarruf ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. VİKO marka alçak gerilim şalt ürünleri de projeye güven katıyor.