Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SAKARYA AMATEM VE ÇEMATEM’DE ALDAĞ VE CIAT İMZASI

Sakarya Amatem ve Çematem Merkezleri’nde, CIAT soğutma grupları ve ALDAĞ klima santralleri tercih edildi. Yeni sağlık tesisinde Aldağ’ın; 4,10 – 9,75 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoilleri ve 4.400 – 21.010 m3/h kapasite aralığında klima santrallerinin yanı sıra faaliyetlerine Aldağ çatısı altında devam eden CIAT’ın hava soğutmalı vidalı soğutma grupları hizmet verecek.

Sakarya’nın sağlık yatırımları yeni 30 yataklı AMATEM ve 20 yataklı ÇEMATEM merkezleriyle devam ediyor. 5.179 metrekare oturum alanı üzerinde yükselen, 9.205 metrekare kapalı alana sahip yeni sağlık tesisinde Aldağ’ın; 4,10 – 9,75 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoiller ve 4.400 – 21.010 m3/h kapasite aralığında klima santrallerinin yanı sıra faaliyetlerine Aldağ çatısı altında devam eden CIAT’ın hava soğutmalı vidalı soğutma grupları kullanılacak. Yüksek enerji verimliliği ile öne çıkan, uzun ömürlü ve sorunsuz işletme koşulları sunan Aldağ ürünleri ve Eurovent sertifikalı, A sınıfı EER verimlik oranına sahip CIAT soğutma grubu, Sakarya Amatem ve Çematem Merkezleri’nde güvenilir havalandırmayı sağlayacak.