Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

STANDARD PROFİL GRUBU MANİSA ÜRETİM TESİSİ’NE FESKLİMA İLE DOĞAL SERİNLİK

55 yıllık tecrübesi ve Ar-Ge’ye verdiği önemle endüstriyel firmaların evaporatif soğutma ihtiyaçlarına etkili çözümleri sunan Form Endüstri Tesisleri, otomotiv sektörünün öncü firmalarından Standard Profil Grubu Manisa Tesisi’ne, yerli üretim FesKlima ile doğal serinlik sunuyor. Düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinleme sağlayan FesKlima, hava ve suyu kullanarak mekânları doğal serinlikle buluşturuyor.

Otomotiv yan sanayi sızdırmazlık profili üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından olan Standard Profil’in Manisa’daki üretim tesisine, 40.000 m3/h kapasitede, 4kW ve Invertör Kontrollü 43 adet FesKlima Evaporatfi Soğutma Ünitesi entegre edildi.

VİRÜS VE MİKROPLARIN YAYILMASINA ENGEL OLUYOR

Üretim tesisine kurulumu yapılan FesKlima’lar, kullanılmış havayı tekrar ortama vermeyip mekânın temiz hava kalitesini yükseltirken, virüs ve mikropların yayılmasına da engel oluyor. Ayrıca mekânları filtre edilmiş yüzde 100 taze hava ile buluşturarak aynı zamanda çalışan verimliliğini arttırıyor.

BÜYÜK HACİMLİ MEKANLARDAKİ İŞ VERİMLİLİĞİNDE DE ARTIŞ SAĞLIYOR

Tek bir kumanda ile tablet veya telefon üzerinden 16 adet cihaza kadar kablosuz erişim sağlanabilen sistem sayesinde, her cihaz tek tek veya grup bazında kontrol edilebiliyor. Ayrıca üniteler Google Play FESKLİMA uygulaması sayesinde Bluetooth Android ile kontrol edilebiliyor.

FesKlima üniteleri, kompresör ve soğutma gazı olmadan sağladığı serinlik sayesinde endüstriyel tesisler, tekstil atölyeleri, plastik enjeksiyon fabrikaları, dökümhaneler, sanayi mutfakları, yemekhaneler, tersaneler, çadırlar, düğün salonları, depolar gibi yoğun çalışılan büyük hacimli mekanlardaki iş verimliliğinde de artış sağlıyor. Düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinleme sağlayan FesKlima, hava ve suyu kullanarak mekânları doğal serinlikle buluşturuyor.