Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ALDAĞ’DAN YENİ CIAT MAJORLINE FAN COIL SERİSİ

Çok geniş kapasite yelpazesine ve yenilikçi, şık bir tasarıma sahip olan CIAT Majorline Serisi Fan Coil Üniteleri, 6 farklı boyutta ve geniş kapasite seçeneği ile kasetli ve kasetsiz tip olarak üretiliyor. Modern ve estetik hatları, düşük ses seviyesi ve optimize edilmiş termal performansı ile Majorline fancoil serisi, hem ekonomik hem de kurulumu kolay bir konfor çözümü sunuyor.

Eko-Design kriterlerine göre tasarlanan ve yüzde 85-95 oranında geri dönüştürülebilir özellikte olan Majorline Serisi, dört farklı tipte (kasetli veya kasetsiz, yatay veya dikey) temin edilebilir. Eurovent şartlarında ısıtma kapasitesi aralığı; 1 – 11 kW, soğutma kapasitesi aralığı; 1 – 8 kW ve hava debisi 150 – 1450 m3/saattir.

MODERN VE ESTETİK HATLAR, DÜŞÜK SES SEVİYESİ VE OPTİMİZE EDİLMİŞ TERMAL PERFORMANS

Farklı montaj seçenekleri ve aksesuar çeşitleri sayesinde Majorline Serisi her montaj tipine adapte edilebilecek bir çeşitliliğe sahip. Modern ve estetik hatları, düşük ses seviyesi ve optimize edilmiş termal performansı ile Majorline fancoil serisi, hem ekonomik hem de kurulumu kolay bir konfor çözümü sunuyor.

ULTRA ENERJİ VERİMLİ, ULTRA SESSİZ

Motorun elektrik tüketimini azaltmak için özel kanat tasarımı, elektrik tüketimini yüzde 85’e kadar azaltmayı sağlayan EC motoru ile yeni nesil fanları, yüzde 15’e kadar arttırılmış yüzey alanına sahip yüksek performanslı bataryaları, Majorline’ın enerji verimliliğini en üst düzeye taşımak için tasarlandı.

SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM SUNUYOR

Kolayca sökülebilir kasası, filtreye kolay ve hızlı erişim olanağı, fan motoru montaj bileşenlerine tam erişim için iki parçalı yapısı ile CIAT Majorline, aynı zamanda kolay bakım için tasarlanmış bir cihazdır. G3 rejeneratif polyester elyaf filtreleri kullanıcıya sağlıklı bir iç hava kalitesi ve yaşam sunar.

EKOLOJİK TEMELLİ DİZAYNI İLE YENİ YAPILARDAKİ TALEPLERİ EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILIYOR

CIAT Majorline, Eko-Design (Eko-Tasarım) kriterlerine göre dizayn edilmiştir ve yüzde 85-95 oranında geri dönüştürülebilir özelliktedir. Çevresel tehdit oluşturmadan imhası çok kolaydır. Ekolojik temelli dizaynı ile yeni yapılardaki talepleri en iyi şekilde karşılar. Yeşil Bina sertifikalı yapılar için cazip seçenekler sunan CIAT Majorline serisi fancoil üniteleri ile birlikte kullanıldığında, verim ve konforu daha üst seviyelere taşıyacak aksesuarlar ve otomasyon birimleri de mevcuttur. Eurovent sertifikalı Majorline serisi fan coil üniteleri, 85 yıllık deneyime sahip CIAT’ın ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalı Fransa’daki tesisinde üretiliyor.