Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ALSANCAK STADYUMU’NUN TERCİHİ ALDAĞ VE CIAT OLDU

İzmir ve Türk futbolu için büyük bir tarihsel öneme sahip olan Alsancak Stadyumu’nun yapımında CIAT Soğutma Grupları ile birlikte ALDAĞ Klima Santralleri ve fancoilleri tercih edildi.

Cumhuriyet tarihinden eskiye dayanan geçmişi ile Türk futbolunun gözbebeği olan Alsancak Stadı, 15.000 kişi kapasitesi olacak şekilde hızla inşa ediliyor. 78 milyon TL bütçe ile 22.855 metrekare arsa alanı üzerinde, 29.900 metrekare inşaat alanı olacak şekilde yapılan yeni stadyumda, 10 adet loca ve 800 kişi kapasiteli kale arkası deplasman tribünü olacak.

İzmir ve Türk futbolu için büyük bir tarihsel öneme sahip olan bu önemli tesiste ALDAĞ’ın iklimlendirme çözümleri tercih edildi.

KLİMA SANTRALLERİ, HÜCRELİ ASPİRATÖRLER, FANCOIL CİHAZLAR VE KANAL TİPİ FANLARLA HİZMET SUNACAK

Yeni Alsancak Stadı’nda ALDAĞ’ın 6500 – 20000 m3/h debi aralığında, sulu bataryalı, ısı geri kazanımlı, otomasyonlu yüksek enerji verimliliğine sahip klima santralleri, 5000 – 12000 m3/h debi aralığında hücreli aspiratörleri, farklı model ve 2-7 kW kapasite aralığında fancoil cihazları ile kanal tipi fanları hizmet verecek.

SOĞUTMA GRUPLARINDA CIAT’IN ECODESIGN KRİTERLERİNE UYGUN CİHAZLARI SEÇİLDİ

Tesisin soğutma grupları için ALDAĞ çatısı altında hizmet veren, uluslararası iklimlendirme uzmanı CIAT’ın EcoDesign kriterlerine uygun cihazları seçildi. CIAT’ın 120-450 kW kapasite aralığında AQUACIATPOWER serisi, ultra sessiz, yüksek mevsimsel verimlilik SEER değerine sahip soğutma grupları, Alsancak Stadı için hizmet verecek.