Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MEKÂNLARA ŞIKLIK KATAN IŞILTILI YENİ TEKNOLOJİ: LUMINTECH®

Patentini aldığı LuminTech® teknolojisi ile projelere değer katan CHRYSO, inşaat sektörüne sunduğu yepyeni teknolojisi ile göz kamaştırıyor.

Karanlıkta bir elmas gibi ortaya çıkan LuminTech® teknolojisiyle beton yeni bir anlam kazanıyor. Bahçe ve yürüyüş yolları, teraslar, yüzme havuzu çevreleri, kaldırımlar ve bisiklet yolları LuminTech® teknolojisi ile artık daha estetik.

GÜÇLÜ VE ESTETİK YAPIYI BİR ARADA BARINDIRAN TEKNOLOJİ

Gündüz güneşten topladığı enerjiyi, gece farklı renk pigmentleriyle görsel bir şölene dönüştüren ve 10 saatten fazla mükemmel parlaklık süresi sunan LuminTech®, aynı zamanda direnç özellikleri ile darbe, sürtünme, donma-çözülme olaylarına karşı güçlü bir estetik duruşa sahiptir.

DEKORATİF, DAYANIKLI, ETKİ YARATAN, BAKIMI KOLAY, ÇEVRE DOSTU

Dekoratif görünümü ve büyüleyici ışık saçan özellikleriyle betona farklı bir anlam katan LuminTech®; uzun ömürlü, enerji tasarruflu ve çevre dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Etkileyici görselliğiyle dikkat çeken, mimari yapıların gözdesi LuminTech®, karanlıkta mekânların şıklığına şıklık katarken, dayanıklılığı ile betona yeni bir boyut kazandırıyor.