Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

VİKO MULTI-LET ŞOK KORUMALI PRİZLERLE EVLERDEKİ CİHAZLAR GÜVENDE

Ülkemizde küresel ısınmaya bağlı iklim değişikliği nedeniyle gök gürültülü fırtınaların sayısı her geçen gün artıyor. Yaşanacak yıldırım düşmeleri ve elektrik akımındaki ani dalgalanmalar ise evlerdeki elektronik cihazlara ciddi hasar verebiliyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye, bu soruna VİKO Multi-let Şok Korumalı Grup Prizler ile çözüm getiriyor.

Yıldırım düşmeleri, prize takılı olan cihazlarınızın arızalanmasına neden olarak önemli maddi kayıplar oluşturabiliyor. VİKO Multi-let Şok Korumalı Grup Prizler; televizyon, bilgisayar, cep telefonu, ses sistemi, çamaşır/bulaşık makinesi, yazıcı gibi elektronik cihazların şebekede meydana gelen ani, aşırı gerilimlere ve yıldırım düşmesi gibi etkilere karşı korunmasını sağlıyor. Ürünün üzerinde yer alan koruma göstergesi ise ürünün aktif koruma durumunda olup olmadığının kontrol edilmesini sağlıyor. Aynı şekilde ürünün üzerinde yer alan açma ve kapama düğmesi ile elektrik bağlantısını kolayca kapatmak da mümkün. Bununla birlikte açma-kapatma anahtarı kapalıyken de şok koruma özelliği devrede kalarak cihazları korumayı sürdürüyor. Böylece kullanıcıların fırtınalı günlerde cihazları için endişelenmesine gerek kalmıyor.

OFİS, ATÖLYE VE ŞANTİYELERDE DE GÜVENLE KULLANILABİLİYOR

VİKO Multi-let Şok Korumalı Grup Prizler’in en önemli özelliklerinden bir diğeri, isteğe göre yüzeye sabitlenerek ya da asılarak kullanılabilmesi. Ürün, bu sayede evlerde olduğu kadar ofis, atölye ve şantiyelerde de güvenle kullanılabiliyor. 45 derecelik açıya sahip giriş yuvaları da ürünün rahatça ve pratik şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.