Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

YAĞMUR SUYU İNDİRME SİSTEMLERİ İLE UZUN ÖMÜRLÜ YAPILAR

Çatı kabuğunun türü ne olursa olsun riskli bölgelerin çözümünde VMZINC® titanyum çinko oluk çözümleri, çok düşük bütçelerle uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyecek yapılar kurulabilmesine imkân tanıyor.

Çatı kurulumu sırasında çatı kaplama malzemesi seçimi kadar (bakır, alüminyum, kiremit, çinko vb.), yağmur suyunun yapıdan emniyetli bir şekilde uzaklaştırılması da bir o kadar önemlidir. Çatı yüzey alanından inen yağmur sularının yoğun olarak toplandığı-taşındığı bölgeler; baca dibi, vadi dere, iniş boruları, asma veya gizli derelerdir. Problemli çatılarda sorunların başlıca noktaları yoğun su hareketinin olduğu bu detaylı bölgelerdir. Çatı kabuğunun türü ne olursa olsun, bu tür riskli bölgelerin çözümünde VMZINC® titanyum çinko oluk çözümleri ile çok düşük bütçelerle uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyecek yapılar kurulabiliyor.

DOĞAL YÜZEY PATİNASI SAYESİNDE İLK GÜNKÜ GİBİ BOZULMADAN ESTETİĞİNİ KORUYABİLİYOR

VMZINC® titanyum çinko oluk çözümleri, güneş ışınlarından kaynaklı (ısı ve UV) veya soğuktan sonra oluşabilecek (kar yağışı, don olayı, vb.) deformasyonlardan etkilenmeden doğal yüzey patinası sayesinde ilk günkü gibi bozulmadan estetiğini koruyabiliyor. Dere uygulamalarında parçaların birleşiminde lehim kaynağı sayesinde maksimum dayanım ve bakım gerektirmeden uzun ömürlü su sızdırmazlık sağlanıyor.

KOLAY MONTAJ, ESTETİK VE UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM AVANTAJI

VMZINC® titanyum çinko oluk çözümleri, doğal yüzey seçenekleri ile standart hazır kesitler veya özel üretim ölçülerle montaj kolaylığı, estetik ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlanıyor. İstenilen özel üretim titanyum çinko dere ve iniş borusu kesitleri; VMZINC rulo ve levhalardan üretim yapılabiliyor.