Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

PRESTİJLİ PROJELER FERMADA’NIN ÖZGÜN TASARIMLARIYLA AYDINLANIYOR

A Grup şirketlerinden biri olan YMB çatısı altında yer alan Fermada LED Aydınlatma, ulusal ve uluslararası birçok alanda önemli aydınlatma projelerinin sorumluluğunu üsteniyor. Paris Louvre Müzesi’nin yanı sıra İstanbul Havalimanı, Varyap Meridian, Bilişim Vadisi, Star of Bosphorus Veri Merkezi gibi kendi alanında “ilk”leri ve “en”leri barındıran birçok önemli proje, firmanın referans listesinde yer alıyor.

A Grup’un şirketlerinden biri olan YMB çatısı altındaki Fermada LED Aydınlatma, yüzde 100 yerli sermaye ile beş kıtada faaliyetlerini sürdürürken yerli tasarım ve üretim çözümlerini ulusal ve uluslararası birçok prestijli proje ile buluşturuyor. Dünyanın en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan İstanbul Havalimanı, yerli üretim ve yerli tasarım kabiliyetiyle Fermada LED Aydınlatma ürünlerinin özgün tasarımları ile aydınlatılıyor ve firma 2017 yılından bu yana İstanbul Havalimanı’nın başarısına eşlik ediyor.

YERLİ TASARIM, MİLLİ ÜRETİM

Faaliyet alanlarında iç, dış, endüstriyel aydınlatma başta olmak üzere IOT Sistemli Aydınlatma ve Uygulama Çözümleri, yine günümüzün en öne çıkan ihtiyaçlarının başında yer alan organik tarıma katkı sağlayan Dikey Tarım Aydınlatma Çözümleri ile pandemi döneminde önemi daha da artan hijyen amaçlı kullanılan UV-c Aydınlatma alanlarında da çözüm sunan Fermada LED Aydınlatma, tasarımından üretimine tüm aşamaları kendi bünyesinde üretebilme kabiliyetinden dolayı ürün çeşitliliğinde sınır tanımıyor. Firmanın tüm ürünleri gerekli uluslararası standart sertifikalarına sahip.

IŞIKTAN DEĞİL ENERJİDEN TASARRUF

Projelerin tasarımından simülasyonuna, analizlerinden keşif ve değerlendirmesine kadar her aşamada müşterilerinin yanında olan Fermada, “Işıktan Değil Enerjiden Tasarruf” sloganıyla LED aydınlatma konusunda doğru yönlendirmeler yaparak memnuniyeti en üst düzeyde sağlamayı amaçlıyor. Günümüzde aydınlatma ihtiyacı, enerji tüketiminin ortalama yüzde 20’sini oluşturuyor. Fermada LED Aydınlatma, bu sorumluluğun bilinciyle, tüketimini düşürerek ülkeye ve müşterilerine katma değer sağlamayı hedefliyor. Firma, A Grup çatısı altındaki resmi AR-Ge merkezi unvanıyla teknolojiye yön verme ve teknolojinin gelişimine katkı sağlama mottosu ile ilerliyor.