Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TANSA TURNİKE DAYANIKLI VE ESTETİKTEN ÖDÜN VERMEYEN ÜRÜNLERİYLE STADYUMLARIN ORTAK TERCİHİ

Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında birçok prestijli stadyum ve spor kompleksi projesinde, kullanım ve dayanıklılık ömrü uzun, aynı zamanda estetikten ödün vermeden göze hitap eden ürünleri ile tercih edilen Tansa Turnike, kaliteli ve çözüm odaklı üretim çizgisiyle öne çıkıyor.

Özellikle 2016 yılından sonra TFF (Türkiye Futbol Federasyonu)’nin “Yeni Nesil Stadyumlar” projesi kapsamında yapımı tamamlanan projelerin tamamına yakınında Tansa Turnike’nin tercih edildiğini söyleyen Tansa Turnike Yurtiçi Satış Müdürü Murat Demirhan, “Öyle ki bu yıl Süper Lig ve TFF 1. Lig’de mücadele edecek toplam 38 kulübün 30’u Tansa ürünlerinin yer aldığı stadyumlarda mücadele edecek” diye konuştu.

Tansa Turnike Yurtiçi Satış
Müdürü Murat Demirhan

YURTİÇİNDEKİ BAŞARIMIZ GLOBALDE DE NİŞ PROJELERE İMZA ATMAMIZI SAĞLADI

Tansa Turnike’nin yurtiçinde; Vodafone Park ve Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi başta olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Antalya, Gaziantep, Malatya, Batman, Çorum, Ordu, Samsun, Sivas, Akhisar, Tire, Bandırma, İzmir Doğanlar, İzmir Alsancak, Ankara Eryaman, Ankara Asaş, Karagümrük Vefa ve Başakşehir Fatih Terim gibi birçok stadyumda ürünleri ile yer aldığını vurgulayan Murat Demirhan, şunları aktardı; “Yurtiçindeki bu başarımız globalde de niş projelere imza atmamızı sağladı. Asya Olimpiyatları’na ev sahipliği yapan ve 2017 yılında birçok tasarım ödülü alan Aşkabat Olimpik Stadyumu, Maccabi Tel Aviv ve Hapoel Tel Aviv’in maçlarına ev sahipliği yapan Bloomfield Stadyumu ve son olarak da Katar’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası maçlarına ev sahipliği yapacak olan Al-Thumama Stadyumu da yurtdışı projelerimize verilecek başlıca örneklerdir.”

TANSA ÜRÜNLERİ UEFA VE FIFA TARAFINDAN BELİRTİLEN TÜM KRİTERLERİ EKSİKSİZ KARŞILIYOR

Tansa’nın üretmekte olduğu stadyum tipi turnikelerin tercih edilme sebepleri ile ilgili de konuşan Demirhan, “Firmamızın ürünlerinin; UEFA ve FIFA tarafından belirtilen tüm kriterleri eksiksiz olarak karşılaması, stadyumlarda aktif kullanılan Passolig vb. ödeme sistemleri ile entegre olabilmesi ve her ne kadar görmek istemesek de taraftar vandalizmine karşı dayanıklı ve caydırıcı nitelikte olması tercih sebeplerinin başında geliyor” dedi.

Demirhan, ilerleyen süreçte de başta stadyumlar ve spor kompleksleri olmak üzere sporun olduğu her alanda Tansa markasının, kaliteli ve çözüm odaklı ürünleriyle yer almaya devam edeceğini sözlerine ekledi.