Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ÖZGE YAPI’DAN SAĞLIK KONTEYNERLERİ VE PREFABRİK HASTANE ÜRÜNLERİ

Hekim Holding şirketlerinden biri olan Özge Yapı A.Ş. pandemi döneminde de ürünleriyle öne çıkıyor. Firma, bireysel ihtiyaca yönelik olarak ileri teknoloji ile üretilen prefabrik yapılar haricinde yurt içinde olduğu kadar dünyanın birçok ülkesinde sağlık konteynerleri ve prefabrik hastane ürünleriyle de tercih edilmeye devam ediyor.

Bugün 6 kıtada 100’e yakın ülkeye ürünlerini ihraç eden Özge Yapı A.Ş., gerek yurt içinde gerekse yurt dışında revir, dezenfekte konteynerleri, hastane, poliklinik, karantina hastanesi gibi üniteler, tekli ve birleşimli konteynerler veya hafif çelik yapılar yapıyor. Bu ürünler; uzun ömürlü ve ekonomik olması, hızlı ve kolay kurulabilmesi, insan sağlığına zararlı maddeler içermemesi ve kolay taşınabilir özellikleri ile sağlık sektörünün de vazgeçilmezleri haline geliyor.

ÖZEL OLARAK TASARLANAN KONTEYNERLER, DÜNYANIN HER YERİNE NAKİL EDİLEBİLİYOR

Özellikle pandemi döneminde öne çıkan sağlık konteynerleri; her türlü ek hizmet binası, triyaj, ön poliklinik, ultrason odası, dezenfekte bölümü olarak kullanılabiliyor ve çok kısa bir sürede toplum sağlığını korumak için hizmet veriyor. Özel olarak tasarlanan konteynerler, istenirse bütün halde veya flatpack paket olarak dünyanın her yerine nakil edilebiliyor. Sürdürülebilir üretim mantığı ile çevre dostu malzemelerden tasarlanan bu özel sağlık konteynerleri, her türlü iklim koşulunda güvenle kullanılıyor.