Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TANSA, INOSUIT PROGRAMI İLE İNOVASYON YÖNETİMİ YETKİNLİĞİNİ ARTIRACAK

Tansa Turnike Teşvik Uzmanı Eylem Celep, mayıs ayı itibarıyla başlattıkları “Kurumsal İnovasyon Sistemi” projesi hakkında bilgi verdi. Celep, “İnoSuit-İnovasyon Odaklı Mentorluk” programın temel hedefinin, şirket içerisinde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması olduğuna dikkat çekti.

Tansa’nın kuruluşundan itibaren inovasyon kültürüyle gelişmiş, büyümüş ve globale yayılmış bir firma olduğunu söyleyen Eylem Celep; “Tansa’nın başarısının sürekliliği için inovasyon odaklı kültürünü tüm bölümlere ve yeni ekiplere yayması, sürekli canlı tutması ve sistemli hale getirmesi gerekmektedir. Birimlerimizdeki her bir arkadaşımız, kendi iş sürecinde inovatif olabilir ve bütünde Tansa Kurumsal İnovasyon Sistemi’ne katkı sağlayabilir. Bu çerçevede, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) üniversite ve sanayi iş birliğini geliştirmek üzere oluşturduğu ve yönettiği “İnoSuit-İnovasyon Odaklı Mentorluk” programına başvuru yaparak, mayıs ayı itibarıyla İstanbul Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Sn. Edin Güçlü Sözer’in mentorluğunda programa katılım sağladık” dedi.

HER BİR TANSA ÇALIŞANININ DÜŞÜNCESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

InoSuit programının temel hedefinin, şirket içerisinde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması olduğuna dikkat çeken Eylem Celep, sözlerine şunları ekledi; “Program ile inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda, “İnoSuit-İnovasyon Odaklı Mentorluk” programı sürecinde her bir Tansa çalışanımızın düşüncesi bizim için önemlidir. Katkılarından dolayı tüm çalışma arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.”