Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hijyenik evyeler Hotpoint

Üstün teknolojiyi şık İtalyan tasarımıyla birleştiren Hotpoint’in, bakteri oluşumunu yüzde 95 oranında engelleyen yeni eviyeleriyle mutfaklar artık hem çok şık hem de çok hijyenik. Sahip olduğu “Diamond +” ve “Diamond Clean” özellikleriyle maksimum hijyen ve kolay temizlik sunan dayanıklı Hotpoint eviyeler mutfaklarda mükemmel bir uyum yaratıyor.

Üstün teknolojiye sahip şık İtalyan tasarımlı Hotpoint’in yeni evyeleri, “Diamond +” özelliği sayesinde doğal gümüş iyonlarıyla hijyenik korumanın yanı sıra paslanmaya, asit ve kimyasalların aşındırmasına karşı üstün dayanıklılık sağlıyor. “Diamond Clean” özelliği ise evyelerin temizliğini kolaylaştırırken bakterilerin yüzeyde tutunmasını da neredeyse imkansız hale getiriyor. Mutfaklarda mükemmel bir uyum yaratan İtalyan tasarımı yeni Hotpoint eviyeler, yüzde 80 oranında yuvarlatılmış kuartz parçalar içeren özel kompozit malzemesi sayesinde kolay temizlik ve maksimum hijyen imkanı sunuyor.