Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Karaoğlu Peyzaj ilk 25´te

Karaoğlu Peyzaj, Harward Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nın (TEPAV) yaptığı araştırmada Türkiye’nin en hızlı büyüyen 25 şirketi arasına girdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Türkiye 25’ değerlendirmelerinin sonuçları geçen ay açıklandı. Araştırma sonucunda 2008 – 2010 dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada % 68’lik büyüme gösteren Karaoğlu Peyzaj Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 25 şirketinden biri olarak belirlendi.

HEDEFLERİMİZİ HEP BÜYÜK TUTTUK

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri araştırmasının sonuçları, Başbakanlık tarafından 3-6 Aralık tarihleri arasında, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’in da katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Küresel Girişimcilik Zirvesi’nde açıklandı.

İlk 25 listesine giren şirketler için bir ödül töreninin düzenlendiği zirvede Karaoğlu Peyzaj adına ödülü Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu aldı. Otuzoğlu törende yaptığı konuşmada “Hedeflerimizi herzaman büyük tuttuk. Bu hedefler doğrultusunda çalışıyoruz. Çalışmalarımızın karşılığında şirketimiz Türkiye’nin en hızlı büyüyen 25 şirketi arasına girdi” diye konuştu.

SÜREKLİ YENİLENİYORUZ

1993’ten bu yana peyzaj sektöründe faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Otuzoğlu, şöyle devam etti: “Bugün 300’ün üzerinde çalışanımızla kendi sektörümüzde büyük bir pazar payına sahibiz. Peyzaj konusunda 18 yıllık deneyimimizle yurt içinde ve yurt dışında bir çok proje ve başarıya imza attık. Dünya çapında kendi sektörümüzle ilgili yenilikleri takip ediyor ve sürekli kendimizi yeniliyoruz.”