Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BANYOLAR, MODERN VE FERAH ÇİZGİLERLE SADELEŞİYOR

SEREL, kendine özgü çizgisini yansıttığı Rita vitrifiye serisi ile banyolara bir kez daha tasarım ayrıcalığı getiriyor. Köşeli hatların hâkim olduğu seri; slim kenarlı lavabolar ile asma klozetlerin tasarım zenginliğini ve fonksiyonelliğini modern banyolarla buluşturuyor. 

Tasarım ve teknoloji, dinamik yaşam alanlarında SEREL’le bambaşka bir ruha bürünüyor. Banyolarda modern ve ferah rüzgârlar estiren SEREL Rita serisi, banyo mobilyalarına uyumlu minimal tasarımıyla dikkat çekiyor.

SADE BİR TASARIM ANLAYIŞI ARAYANLARIN TERCİHİ

Köşeli hatların hâkim olduğu seri; slim kenarlı tezgâh üzeri, çift hazneli ve monoblok lavabolar, asma klozetler ve seriye uyarlanabilir SEREL Easy Release tak-çıkar klozet kapaklarıyla ön plana çıkıyor. Vitrifiye ürünlerine tasarım zenginliği getiren yönü ve yenilikçi yüzüyle SEREL Rita Serisi, banyolarında sade bir tasarım anlayışı arayanların tercihi oluyor.

TÜM İÇ YÜZEYLER HASSAS BİR DAĞILIMLA TEMİZLENEBİLİYOR

SEREL’in PureWash teknolojisini entegre ettiği Rita asma klozetler, suyu yönlendirebilme özelliği ile tüm iç yüzeylerin hassas bir dağılımla temizlenmesini mümkün kılıyor. Bu özelliklerin yanı sıra Rita Serisi, opsiyonel olarak, inovatif gümüş iyon yüzey teknolojisi SEREL Hygiene Plus uygulamasıyla uyum sağlayabiliyor. SEREL Rita Serisi asma klozetler, temizlik konusunda son derece pratik, kolayca çıkarılıp takılabilen ve yavaş kapanma özelliğine sahip SEREL kapaklar ile kullanılabiliyor.