Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

CREAVİT’TEN MODERN BANYOLAR İÇİN İKONİK BİR TASARIM: FLAT

Creavit, premium banyo mobilyası kategorisinde tasarladığı FLAT ile, modern banyolar için ikonik bir ürün sunuyor.160cm’lik palazzo renk lake kaplama gövdeye sahip FLAT, suya dayanıklı geniş granit tezgâhı ile göz dolduruyor.

Tezgâh ve gövde birleşiminde kullanılan ayna detayı ise tasarımda göze çarpan farklılıklardan sadece biri. 100cm’lik yuvarlak aynası ile kullanıcısına ekstra geniş bir görüş sağlarken, dokunmatik LED aydınlatması sayesinde ortam ışından bağımsız, tatmin edici bir kullanım deneyimi sunuyor.

Gündelik kullanılan kişisel bakım, sağlık ve kozmetik ürünleri için geniş granit tezgâhı sayesinde bolca alan özgürlüğü sunan FLAT, 160 cm’lik bas-aç çekmeceli alt modülü, çift kapak çekmece ve raflı boy dolabı sayesinde geniş saklama alanı alternatiflerini birlikte sunuyor.

Banyoda ihtiyaç duyulan her şeyi kullanım alanlarına göre ayırmanıza olanak sağlıyor. Creavit en yeni banyo mobilyası FLAT’i, UNICERA fuarında incecik kenar teknolojisi ile büyük beğeni toplayan yeni lavabo serisi LOOP’un 60cm’lik modeli ile tamamlıyor.

FLAT’in LED aydınlatma özelliğine sahip çekmeceleri ise Creavit’in kullanıcısına sunduğu teknolojik kolaylıklardan bir diğeri.