Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

DIŞ MEKÂNLARDA İŞLEVSELLİK, ŞIKLIK VE GÜVENLİK ARAYANLARA VİKO’DAN VERA SERİSİ

Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından geliştirilen VİKO marka sıva üstü Vera serisi, dış mekânlarda kullanılan elektrik anahtarlarında ve prizlerde, kendi tarzını yansıtmak isteyenler için ideal çözüm sunuyor. Vera serisi, ahşap desenli şık ve dekoratif tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Güneşin sıcak yüzünü göstermesiyle birlikte, yaşam alanlarının bahçe ve havuz kenarlarında daha fazla zaman geçirilecek günler geldi. Öte yandan bu alanların dekorasyonu ve şıklığı kadar güvenliği de önem kazandı.

Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından geliştirilen VİKO marka sıva üstü Vera serisi, ahşap desenli şık ve dekoratif tasarımları ile dikkat çekerken, dış mekânlarda tarzıyla ve kalitesiyle fark yaratıyor.

AHŞABIN DOĞAL VE SICAK TARZINI YAŞAM ALANLARINA TAŞIYOR

Maun ve meşe desenli VİKO Vera serisi elektrik anahtarı ve prizler, hem ahşabın doğal ve sıcak tarzını yaşam alanlarına taşıyor hem de dış mekânlarda kullanıma uygun tasarımı ile güven veriyor. Gereksinimlere, dekorasyonlara ve mekânların mimari yapısına uygun ikili yatay ve dikey sıva üstü kombinasyonlar da Vera serisinin ürün yelpazesinde yer alıyor.

TV/DATA PRİZİ İHTİYAÇLARINA DA SIVA ÜSTÜ ESTETİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Kolay monte edilebilme özelliğine de sahip olan seri; sıva üstü elektrik anahtarı ve prizlerde işlevsellik, konfor, şıklık ve güvenlik arayanları çizgi üstü rahatlıkla buluşturuyor. Vera serisi, TV/data prizi ihtiyaçlarına da sıva üstü estetik çözümler getiriyor.