Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

E.C.A., TİERA ARMATÜR SERİSİ İLE KÜBİST ESİNTİLERİ BANYOLARA TAŞIYOR

Sanatın ve teknolojinin bütünlüğünden hareketle E.C.A. tarafından tasarlanan Tiera armatür serisi, kübist esintileri banyolara dâhil ederek suyun doğal akışına eşlik ediyor.

Modern zamanlarda tasarım kavramı her alanda ön plana çıkıyor. Yaşam alanlarının en özel ve kişisel mekânlarından biri olan banyolar, estetiğin ve güzelliğin sonsuz olanaklarından artık daha fazla etkileniyor. Günümüzde bir banyonun atmosferini değiştirebilecek iyi tasarlanmış detaylar işlevsellikle birleştiğinde, mekânın fonksiyon ve estetik yönden değeri artıyor ve buradan alınan ilham üretimin her aşamasına yansıyor. Güncel ihtiyaçlara yıllarca beraberlik ilkesi ve ileri mühendislik gücüyle cevap veren E.C.A, Tiera armatür serisi ile kübist esintileri banyolara dâhil ediyor.

20 YIL GARANTİ SUNAN KROM KAPLAMALI SERİ

E.C.A.’nın 20 yıl garanti verdiği krom kaplamalı Tiera armatür serisi, E.C.A. güvencesi ile yıllarca beraber olmayı vaat ediyor.  E.C.A. Tiera lavabo ve eviye bataryaları, özel su tasarruflu ve kireç kırıcılı perlatörleri sayesinde su tüketimini azaltarak doğal kaynakları koruma altına almaya destek oluyor. Kübik esintiler taşıyan tasarımı ve zengin ürün seçenekleriyle tüm banyo ve mutfaklara uyum sağlayan Tiera, banyo ve mutfaklarında geometrik detaylar görmek isteyen kullanıcılara benzersiz bir görsel şölen sunuyor.

FARKLI TÜR VE BOYUTLARDAKİ LAVABOLARA RAHATLIKLA ENTEGRE EDİLEBİLİYOR

Boyut, çıkış ucu ve su akışına göre farklılaştırılmış alternatifler sunan serideki bataryalar, E.C.A.’nın dayanıklı ve uzun ömürlü krom kaplama ve bicolor/çift renk teknolojisiyle üretiliyor. Yerli üretimde ilk kez standart, orta ve yüksek tip batarya opsiyonları sunan E.C.A., Tiera serisi armatürleri ile de farklı tür ve boyutlardaki lavabolara rahatlıkla entegre edilebiliyor. Tiera serisi geniş renk skalası ile de dikkat çekiyor; lavabo, banyo ve eviye bataryalarında krom, krom-beyaz, krom-bej, krom-siyah, krom-kırmızı ve mat siyah renkleri ile banyoların ve mutfakların tarzını tamamlayan Tiera; lavabo bataryalarında renk alternatiflerinin yanı sıra kumandalı olarak da temin edilebiliyor.