Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

GEBERIT ICON BANYO SERİSİ İLE TASARIMDA SADELİK VE ESNEKLİK

Modern mimari trendlerinden en çok etkilenen alanların başında banyolar geliyor. Artık yeni yaşam alanları olarak tabir edilen banyolar; daha stilize, daha ferah ve hijyen esaslı bileşenlerin kullanımıyla dekore edilirken, eskiye oranla küçülen banyolarda ise az yer kaplayan ve kolay temizlenebilen ürünler tercih ediliyor. Fonksiyonel ve modern tasarımıyla Geberit iCon banyo serisi, lineer tasarımı ve net çizgileriyle kullanıcısına banyolarında modern bir tasarım dili sunuyor.

Günümüzde evdeki en önemli terapi alanı olarak da kabul edilen yeni nesil banyolar, farklı stillerle tabuları yıkıyor. Yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtaran Geberit iCon banyo serisi ise, yaratıcı fikirler arayan ve banyolarına modern bir hava katmak isteyen kullanıcıların ilham kaynağı oluyor.

Küçük banyolarda dahi mimariyi güçlendiren önemli bir öğe olan iCon; fonksiyonel, pürüzsüz, modern ve esnek tasarımıyla tüm banyolara mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

YENİ NESİL BANYO ANLAYIŞI: SADE, ZAMANSIZ VE ESNEK

Banyo mobilyası, ayna, lavabo ve asma klozet bileşenleriyle tam bir seri olan Geberit iCon, her banyo için ideal çözüm niteliği taşıyor. Esnek kombinasyon seçeneğiyle banyolara farklı perspektiften bakılmasına olanak tanıyan iCon banyo serisi, ferah bir banyo yaratmak isteyen kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Geberit iCon; simetrik etajerli lavabolar, kompakt seçenekler, optimum erişilebilir bölgeler ve yavaş kapanan özel çekmece mekanizmayla tasarımı fonksiyonla birleştiriyor. Serinin neme dayanıklı banyo mobilyaları; doğal meşe, platin antrasit, beyaz renk seçeneklerinden oluşuyor.

Seride yer alan aydınlatması asimetrik de konumlandırılabilen Geberit iCon aynalar, mobilyalar ile mükemmel uyum sağlarken, aynaların yanına ek olarak seçilebilecek prizli ve USB girişli Geberit güç ünitesi, büyüteçli ayna aksesuarları banyoları detaylandırıyor.