Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

GEBERIT’İN CITTERIO TASARIMLI BANYO SERİSİYLE TÜM GÜN TEMİZLİK HİSSİ

Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcı Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan banyo serisi Geberit Citterio; özel sırlama teknolojisiyle geliştirilen hijyenik yüzeyleri, akıllı bileşenleri, ahşabın ve camın etkileşiminden doğan mobilyaları ile etkileyici bir mühendislik dili oluştururken kusursuz bir banyo tasarımı sunuyor.

2020 yılı itibarıyla Türkiye pazarına sunduğu 3 farklı banyo serisiyle duvar arkasındaki uzmanlığını duvar önüne taşıyan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Design Meets Function” / “Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor” mottosu ile pazardaki dinamiği etkilemeyi sürdürüyor. Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcı Antonio Citterio’nun benzersiz tasarım anlayışını taşıyan, üst düzey bir banyo serisi olan Geberit Citterio; akıllı detayları zarif çizgilerle bir araya getiren nitelikleriyle son derece heyecan verici bir banyo deneyimi sunuyor.

GEBERIT CITTERIO İLE “FONKSİYON” YENİDEN YORUMLANIYOR

Geberit Citterio serisinde yer alan tek veya çift hazneli çanak lavabolar, KeraTect özel sırlama teknolojisiyle pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Seri, hijyenik bir yapıya sahip olan, kanalsız Rimfree® özelliğiyle kir birikmesinin önüne geçen ve tek tuşlu otomatik taharet sistemine sahip akıllı klozet Geberit AquaClean ile mükemmel uyum sağlıyor. Görünmez gider bağlantısı Geberit Clou’ya da sahip olan Citterio, fonksiyonel tasarıma önemli bir vurgu yapıyor.

DOĞAL FORMLARIN VE MATERYALLERİN YARATTIĞI” AKIŞ” HİSSİ

Geberit Citterio serisi, ahşap ve camın cesur birleşiminden oluşan doğal ve akıcı formlara sahip mobilyaları ile dikkat çekici bir özgünlüğü tanımlıyor. Citterio serisindeki mobilyaların bej meşe ve gri kahve meşe iki ahşap gövde seçeneği, parlak bir çizgisi olan gri kahve cam veya siyah cam kapak seçenekleri ile kombin edilebiliyor. Kullanıcının talebi doğrultusunda farklı biçimlerde organize edilebilen Geberit Citterio banyo mobilyaları;  akıllı saklama alanlarından oluşan özel bölmeli dolapları, geniş, tam açılır ve yavaş kapanan mekanizmaya sahip çekmeceleriyle düzenleme alanlarını ise ideal hale getiriyor.