Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SERAMİKSAN’DAN HERKES İÇİN HİJYEN

Banyoda geçirilen zamanı konforlu ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan Seramiksan, geliştirdiği yepyeni yüzey teknolojisi Seramiksan HYGIENE’i banyoların ve ailelerin hizmetine sunuyor. İçeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyonlarla mikroorganizmaların hücre yapısını bozarak yok eden Seramiksan HYGIENE, yeni mikropların çoğalmasını yüzde 99.9 oranında engelliyor. Üstelik etkisi bir ömür boyu devam ediyor.

Banyolar, virüs ve mikroorganizmaların çoğalmaları için en elverişli ortamlar. Banyoları temizlemek için güçlü kimyasallar kullanılsa da bu kimyasal temizleyiciler, hem mikroorganizmaları tamamen yüzeyden uzaklaştıramazlar hem de bir sonraki temizliğe kadar hızla çoğalırlar.

MİNİMUM SU VE DETERJAN İLE MAKSİMUM HİJYEN SAĞLAYARAK DOĞAYI KORUYOR

Tüm yaşam alanlarında hijyenin büyük önem taşıdığı bugünlerde, Seramiksan’ın geliştirdiği yeni yüzey teknolojisi Seramiksan HYGIENE sağlıklı yaşam için sağlıklı banyolar sunuyor ve insan sağlığını koruyor. İçeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyonlar, mikroorganizmaların hücre yapısını bozarak yok ediyor ve yeni mikropların çoğalmasını yüzde 99.9 oranında engelliyor. Üstelik etkisi bir ömür boyu devam ediyor.

Seramiksan HYGIENE teknolojisinin kullanıldığı tüm ürünler, minimum su ve deterjan miktarı ile maksimum hijyen sağlayarak doğayı koruyor.

Bağımsız laboratuvar SANİTER ve Alman Hohenstein Enstitüsü tarafından test edilip onaylanan Seramiksan HYGIENE, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından da akrediteli.