Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SERAMİKSAN’DAN YENİLİKÇİ BOLD KOLEKSİYONU İLE BANYOLARDA TASARIM BÜTÜNLÜĞÜ

Seramiksan vitrifiye ailesinin en yenilerinden biri olan, mükemmel tasarım çizgisine sahip Bold Koleksiyonu, kendi stilini banyolarına yansıtmak isteyen kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm sunarak, banyoların kişiselleştirilmesini sağlıyor.

Günümüzde kullanıcılar tıpkı salon ve oturma odaları gibi banyolarda da kendi stilini yansıtan en şık tasarımları, en konforlu modelleri arıyor. Banyoda geçirilen zaman artık yalnızca zorunluluk ile kısıtlı değil. Banyolar, günün yorgunluğunun atıldığı, rahatlamak için bazen uzun zaman geçirilen adeta birer SPA gibi dinlenme alanları haline geliyor.

BANYOLARIN KİŞİSELLEŞTİRİLMESİNE YARDIMCI OLUYOR

Mükemmel tasarım çizgisine sahip yenilikçi Bold Koleksiyonu, Seramiksan vitrifiye ailesinin en yenilerinden. Lavabo alternatifleri ve monoblok modülü, bide ve klozet çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlara çözüm sağlayarak banyoların kişiselleştirilmesine yardımcı oluyor. Kullanıcılar, kendi stillerini Seramiksan imzasıyla banyolarına da yansıtabiliyor.