Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

DEKAR KIYIBAHÇE’DE HEMEN TESLİM BAHÇELİ EVLER

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markası Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ilk etap teslimlerine ve ikinci etap satışlarına başladı.

Dekar Yapı tarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerinden biri olan Çekmeköy-Ömerli’de inşa edilen Dekar Kıyıbahçe projesinde ilk etap teslimleri başladı. Dekar Kıyıbahçe’den ev sahibi olmak isteyenler, 12 ay ödeme olmadan yüzde 0,64 faiz ile hemen teslim fırsatından faydalanıyor. İkinci etapta satışa sunulan bahçeli evlerin teslimleri ise aralık ayında başlayacak.

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu

Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, teslim sürelerindeki özene dikkat çekerek, “Dekar Yapı olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde teslimlerimizi zamanında gerçekleştirmeye önem verdik. Dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (COVID-19) küresel salgınıyla mücadelemiz sürerken dahi, iş güvenliğine dair tüm önlemlerimizi en üst seviyede alıp ilk etap teslimlerimizi ev sahiplerimize verdiğimiz sözün arkasında durarak zamanında yapabilmiş olmanın önemini ifade etmek isterim” dedi.

YEŞİLLİKLER İÇERİSİNDE YAŞAM VADEDİYOR

Projede, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks ev bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe’de evler, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 141 metrekare ve 200 metrekare arasında değişiyor.

üm evlerin 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bahçeleri ve gölete kıyısı bulunuyor. Dekar Kıyıbahçe projesinden konut sahibi olanlar, bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de buluşacaklar.

Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market bulunacak.