Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SİNPAŞ’IN 13 PROJESİNDE YENİ BİR YAŞAMIN KAPILARI ARALANIYOR

Yatırımlarına 46 yıldır hız kesmeden devam eden Sinpaş, her biri farklı konseptlerde geliştirilen tüm projelerini tarihi bir kredi oranıyla satışa sunuyor. 0.64 oran, 15 yıl vade ve 12 ay ödemesiz sunulan plan ile Sinpaş’ta başka bir yaşamın kapıları aralanıyor.

Sinpaş’ın sunduğu 0.64 oran, 15 yıl vade ve ilk 12 ay ödemesiz plan ile İstanbul’da Sinpaş Country, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Finans Şehir, Sinpaş Time Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Marina Towers, Ege Vadisi, Bursa’da Bursa Modern projelerinden ev sahibi olmak mümkün.

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik; “46 yıldır geliştirilen özgün projeler ve kazanılan sayısız ödülle Sinpaş, marka ve finansal kimliğini büyütmüş, ayrıca istihdam ve ekonomik kalkınmada aktif rol olarak Türkiye’ye değer katmıştır. Birbirinin tekrarı olmayan Sinpaş projeleri yatırımcısını kalkındırırken proje geliştirdiği lokasyonlarda bölgenin de her zaman gelişimine katkı sağlamıştır” dedi.

SOSYAL DONATILAR, YEŞİL ALANLAR VE SİTE İÇİNDE YAŞAM ÖNE ÇIKIYOR

Üretmeye ve Türkiye’ye değer katmaya devam edeceklerini belirten Mahmut Sefa Çelik, sözlerine şunları ekledi:

“Normalleşme sürecinde biz de elimizden gelen güçle ve gayretle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Şu an satışta olan 13 Sinpaş projesinde tarihin en düşük oranıyla ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlere nefes aldıracak bir fırsat sunuyoruz. Ayrıca pek çok vatandaşımız sosyal donatıların, yeşil alanların ve site içinde yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlayarak ev değiştirmeye karar verdi. Tarihin en düşük konut kredi oranlarının sunulduğu bu dönemde satış ofislerimize gelen yoğun talebi karşılamakta zorlanıyoruz.”