Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SİNPAŞ GÖKORMAN’DA TESLİMLER BAŞLADI

Hem şehir içinde hem de doğanın yanı başında yeni bir yaşam fırsatı sunan Sinpaş Gökorman’da teslimler başladı. 426 konuttan oluşan ve özel mimariyle dikkat çeken projede, şeffaf odalı 1+0’dan 4+1’e kadar zengin daire seçenekleri sunuluyor.

Ağustos ayında Sinpaş’tan evlerini teslim almaya başlayanlar, eşsiz cephe tasarımında kullanılan 8000’den fazla bitki ile teraslarında doğayla iç içe bir yaşamın tadını çıkarmaya başladı. Doğayla iç içe yaşama fırsatı sunan Gökorman, yaklaşık 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olmanın özgürlüğü ile Çekmeköy Ormanı’nı yukarıdan seyretme fırsatı veriyor.

Dört mevsim renk değiştiren peyzajın içinde; ağaçları, kuş cıvıltıları ve orman terapisiyle stresten arınıp, her güne yeniden başlayabilme imkânı sunan Gökorman’da, her dem yeşil rengiyle manzarayı süsleyecek olan orman sarmaşığı Gökormanlılar’a eşlik edecek. Amerikan sarmaşığının yazın yeşil, sonbaharda da kırmızı olan yaprakları projeye renk katarken, her mevsim yeşil kalan defne bitkisi mis kokusuyla huzuru evlere dolduracak. Zakkumun beyaz, pembe, kırmızı, lila renkli, gösterişli çiçekleri hem yazın ve güneşin habercisi olacak hem de hoş kokusuyla ıhlamura eşlik edecek.

ŞEFFAF ODALI 1+0’DAN 4+1’E KADAR ZENGİN DAİRE SEÇENEKLERİ

Özel mimarisiyle Anadolu Yakası’nın en dikkat çeken projesi olan Gökorman’da şeffaf odalı 1+0’dan 4+1’e kadar zengin daire seçenekleri bulunuyor. Projenin ayırt edici tasarım özelliklerinden biri olan ahşap doğramalar ile bölümlenmiş ‘şeffaf oda’ konsepti yerden ısıtma sistemiyle ısıtılarak dört mevsim vakit geçirme konforunu sağlıyor ve cephedeki geniş cam alanları ile muhteşem Çekmeköy Ormanı manzarasını evlere getiriyor.

DOĞANIN POZİTİF GÜCÜ

Doğanın pozitif gücüne inanılarak tasarlanan Gökorman’da yüzbinlerce ton oksijen üretecek doğası ile çevrelenen evler yüksek standartlıyla konfor sunuyor. 426 konuttan oluşan proje, doğal rekreasyon alanları ve hemen yanı başındaki günlük ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan çarşısı, gün ışığını içeriye alan kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, lokal ve geniş sosyal donatılarıyla sakinlerine hoşça vakit geçirmeyi amaçlıyor. Çocuklar için de açık havada; Gökorman’ın hemen yanı başındaki 10.000 metrekarelik parkta yeşili ve maviyi tanıma, doğayla iç içe büyüme olanağı mevcut.

KONUMUYLA AYRIŞAN DEĞERLİ BİR YATIRIM ARACI

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselen proje; Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea’ya 4 dakika, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, TEM ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile iyi bir yatırım fırsatı sunuyor. Sınırlı sayıdaki dairelere yatırım yapanlar uygun ödeme kolaylıklarıyla ev sahibi olurken aynı zamanda Sinpaş Emlak Market aracılığı ile yatırımlarını hemen değerlendirme fırsatı elde edecekler. Gökorman, birçok Sinpaş projesinde olduğu gibi köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine de oldukça yakın.