Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NEF’TEN MÜŞTERİLERİNE FOLDCITY HİZMETİ

Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonundaki Nef projelerini kullanabilecek. Nef’te ev sahibi olanların anahtarı, İstanbul’un 25 farklı noktasındaki Nef projesinin de kapılarını açacak.

Dünyada ilk kez uygulanan Nef keşfi “Foldcity” sayesinde Nef sahiplerinin ev hayatı özgürleşecek ve Nef sahipleri şehrin dört bir yanında bir evi varmış gibi yaşamaya başlayacak. Nef’ten yapılan açıklamaya göre, Nef’te ev sahibi olanların anahtarı, İstanbul’un 25 farklı noktasındaki Nef projesinin de kapılarını açacak.

DÜNYADA BİR İLK: FOLDCITY

Dünyada ilk kez uygulanan Foldcity sayesinde Nef’ten alınan bir ev ile tüm Nef projelerindeki misafir evleri, ofisler, sinemalar, çocuk kulüpleri, müzik stüdyoları, spor salonları gibi onlarca alanın kullanımı mümkün hale geliyor. “Ulaşılabilir lüks” kavramını gayrimenkul dünyasına tanıtan Nef, bu konseptle birlikte şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden farklı ihtiyaçlara da yanıt veriyor. Böylelikle Foldcity, ev hayatına dair tüm alışkanlıkları değiştiriyor. Örneğin “Foldcity” ile şehrin neresindeyseniz, oraya yakın bir spor salonu, misafir evi, müzik stüdyosu veya toplantı odası gibi onlarca alana sahip oluyorsunuz. Yani bir Nef’te toplantı yapıp, diğerinin sinema salonunda film izleyip, başka bir Nef’in misafir evinde kalabilmek mümkün. Sabah sporunu da iş yerinize yakın başka bir Nef’te yapabilirsiniz.

NEF+ APLİKASYONU İLE KULLANIM

Nef müşterileri, Nef+ mobil aplikasyonu ile “Foldcity” konseptini rahatça kullanabilecek. Önden rezervasyon yaptırılan bu yaşam alanlarını kullanabilmek için ihtiyaç duyulan tek şey Nef+ aplikasyonu. Sadece kullanılan zaman dilimi için ücret ödenen “Foldhome” konsept ile Uber ve Airbnb başta olmak üzere dünyada trendleri değiştiren paylaşım ekonomisi ekosisteminde uzun süredir yer alan Nef, “Foldcity” ile bu konumunu daha da pekiştiriyor. Nef+ aplikasyonu, hem Apple hem de Android mobil aplikasyon mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor.

“Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” arasında yer alan tek gayrimenkul markası olan Nef, sektörde son 4 yılın konut satışı lideri oldu ve 3 yıl üst üste sektörün en beğenilen şirketi seçildi.