Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

VİLLA KONFORU, AZ KATLI APARTMAN KONSEPTİNE TAŞINDI

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat güvencesiyle, yeşilin ve doğanın kalbinde hayata geçen Tepe Aura projesi ocak ayında teslim edilecek.

Villa konforunu daireye taşıyan konsept ile hayata geçirilen proje kapılarını aralıyor.

Konumunun sağladığı alternatifli yollar ile her yere 30 dakika mesafede bulunan Tepe Aura projesinin teslime hazır olduğunu aktaran Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Direktörü Murat Ankara; “Lokasyonu ve yaşam kalitesi ile fark yaratan projemizde, villa konforunu az katlı apartman konseptine taşıyarak, asırlık meşe ağacının gölgesinde doğa ile iç içe bir yaşam alanı inşa ettik. Tüm projelerimizde olduğu gibi işi taahhüt ettiğimiz sürede teslim ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oturuma hazır hale getirdiğimiz projemizde, sınırlı bir süre için müşterilerimize yüzde 20 indirim ve yüzde 0,79 faiz oranı ile kredi imkânı sunuyoruz, üstelik tapu devrini hemen gerçekleştiriyoruz” dedi.

PROJE LEED GOLD SERTİFİKASINA SAHİP

Doğayı bütün güzelliğiyle kucaklayan Tepe Aura, asırlık meşe ağacının gölgesinde güven ve huzurlu bir hayat sunuyor. Dünya standartlarında çevre duyarlılığı ile inşa edilen Tepe Aura Leed Gold sertifikasına sahip.

BAHÇELİ, TERASLI VE DUBLEKS PLAN SEÇENEKLERİ SUNUYOR

Tepe Aura, enerji dolu bir yaşamın yanı sıra çocukların güvenle büyüyebilecekleri, doğa ile iç içe olabilecekleri imkânları ile de dikkat çekiyor. 16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura’da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde bahçeli, teraslı ve dubleks plan seçenekleri bulunuyor.